Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Serap Makine Kalıp San. Tic.Ltd.Şti
Olarak tüm yönetici ve çalışanlarımız, bilgi ve deneyimlerini, müşteri memnuniyetinin en yüksek kalite, en hızlı teslimat ve en ekonomik biçimde karşılanması için kullanır.
Ekip Amaçlarımız ;
Serap Makine Kalıp San. Tic.Ltd.Şti. Ekibinin amacı, kaliteli, hızlı ve ekonomik süreçleri yakalayacak mükemmellikte ürün ve plastik enjeksiyon kalıp imalatı yapmak ve ilk seferde üretime hazırlamaktır.
Müşterilerine ürün/hizmet sağlarken, yasalara ve mevzuatlara uygun olarak faaliyetlerini yürütür.

Faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürebilmesi için bütçe çalışmaları ile belirlenen ticari hedeflerini ve bunları etkileyen kalite performans hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlar.
Bu amaçları gerçekleştirmek için çalışanlarına iş güvenliği, çağdaş organizasyon altyapısı, bina, çalışma ortamı, donanım/yazılım, destek hizmetleri ve eğitim gibi imkanları sağlar.
Çevreye karşı duyarlı ve topluma karşı olan sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak hareket eder.
Kalite konusunda kendi kadar duyarlı Tedarikçilerle çalışır ve birlikte gelişmeyi sağlar.
Proses yaklaşımının uygulanması ve Kalite Yönetim Sisteminin oluşturulması, geliştirilmesi, uygulanması, yönetim tarafından gözden geçirilmesi ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ve tüm faaliyetlerde sadelik ilkesinin uygulanması Serap Makine Kalıp San. Tic.Ltd.Şti. Yönetimi tarafından yukarıda belirtilen amaçları gerçekleştirmek için vazgeçilmez koşullar olarak görülmektedir.

Scroll to Top